Klec MULTIPLA Double s výbavou 107,5x72x96,5cm FP

Neohodnoceno
Dostupnost do 3 dnů
Kód: 131332
5 194 Kč
Klec MULTIPLA Double s výbavou 107,5x72x96,5cm FP
Neohodnoceno

Dvoupatrová modulární klec pro králíky a morčata, vhodná pro ubytování více zvířat pohromadě.

Klec je možné sestavit různými způsoby a vytvořit tak tvar, který nejlépe vyhovuje vašemu prostoru a potřebám zvířete.

Obytnou plochou 1,30 m2 je klec MULTIPLA Double ideální pro umístění více králíků nebo morčat. Nabízí dvě celá patra určená pro  různé aktivity. Ve spodním patře například najdete domeček na odpočinek, žebřík na vylézání na střechu, misku na jídlo, krmítko na seno a láhev na pití. Pohodlný dřevěný žebřík umožňuje přístup do horního patra. 

Skládá se z několika lakovaných kovových síťových panelů s plastovou základnou a stěnami, spojovacími sponami. Snadná montáž, nevyžaduje žádné speciální nářadí. Lze dokoupit dvě samostatné rozšiřující sady a vytvořit tak ideální prostor pro vaše zvířátka. Uvnitř návodu najdete několik návrhů konfigurace.

Pro vypuštění zvířete slouží postranní posuvné dveře s bezpečnostním zámkem. Současně má klec otvírací střechu pro snadný přístup ke zvířeti. Klec je vybavena příslušenstvím -žebřík, jesličky na seno, plast. domek, miska a napáječka. 

Klec MULTIPLA Double je ekologicky udržitelný produkt, protože plastové díly jsou vyráběny s vysokým procentem materiálu pocházejícího z průmyslové recyklace a následné spotřeby. Výběrem toho produktu přispějete k ochraně životního prostředí, ve kterém žijeme společně s našimi zvířecími přáteli.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty