Bunny Botanicals Mini Mix s maliníkem a chrpou 25 g

Neohodnoceno
  • Přírodní směs s listy maliníku a květy chrpy
  • Doplňkové krmivo
Dostupnost do 3-5 dnů
Kód: BN-312023
68 Kč
Bunny Botanicals Mini Mix s maliníkem a chrpou 25 g
Neohodnoceno

Bylinná směs s listy maliníku a květy chrpy je přírodní zdravou pochoutkou. Stejně jako lidé, i zvířata mají rozdílné chutě a preference. Co je pro jednoho oblíbenou pochoutkou, nemusí druhému vůbec chutnat, a naopak. Tato malá balení vám umožňují experimentovat s výběrem a dávkováním bylinek a najít tak perfektní kombinaci, která bude vyhovovat vašemu jedinečnému mazlíčkovi.

Složení: zelený oves (listy a stonky), listy pampelišky, listy kopřivy, jitrocel, listy maliníku (8 %), zelená pšenice (listy a stonky), květy chrpy červené (6 %), květy chrpy modré (6 %), stonky petržele, stonky kopru

Analýza: hrubé bílkoviny 13,5 %, hrubé oleje a tuky 2,5 %, hrubá vláknina 19 %, hrubý popel 10 %, vlhkost < 12 %

Zelený oves je bohatý na vlákninu, bílkoviny a esenciální mastné kyseliny. Podporuje optimální trávení a má na zvířata uklidňující vliv.

Listy pampelišky jsou zvláště užitečné u zvířat, která mají potíže s plynatostí a trávením. Mají antibakteriální účinky, povzbuzují chuť k jídlu, jsou močopudné a pozitivně působí na játra a celý trávicí systém.

Kopřiva je oblíbenou léčivou bylinou a je skvělou volbou pro celkovou detoxikaci organismu. Posiluje trávení a pomáhá proti průjmu. Výborná je také při problémech se srstí a kůží.

Jitrocel pomáhá vyplavovat z těla škodlivé látky a je skvělým doplňkem stravy při problémech s horními cestami dýchacími.

Listy maliníku mají močopudný a protizánětlivý účinek a pozitivně působí na ledviny, močový měchýř a trávicí ústrojí.

Zelená pšenice působí jako prevence proti běžným virovým i bakteriálním onemocněním a chrání tělo před vznikem zánětů a infekcí. Obsahuje chlorofyl, který zvyšuje hladinu kyslíku v krvi a pozitivně působí na celý kardiovaskulární a imunitní systém.

Květy chrpy zaujmou na první pohled svou pestrostí. Léčivé látky v chrpě obsažené pomáhají zejména při léčbě zánětů a infekcí, ale pozitivně působí i na močové cesty, játra a žaludek. Podporují trávení a zvyšují chuť k jídlu, což může významně ovlivnit rekonvalescenci nemocných nebo oslabených zvířat.

Petržel pomáhá předcházet vzniku nádorových onemocnění, je bohatá na antioxidanty a významně posiluje imunitní systém.

Stonky kopru bývají oblíbeným zpestřením jídelníčku, a to hlavně díky jejich nezaměnitelnému aroma, které je pro králíky a hlodavce neodolatelným lákadlem.

Země původu: Německo

Upozornění: Výše uvedené vlastnosti obsažených bylinek pocházejí z odborné literatury a ověřených zdrojů, ale nelze je považovat za vědecky/lékařsky ověřená fakta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty